Persbericht

VSK Seminar

Dit jaar organiseert ebm-papst Benelux voor het eerst een seminar tijdens de VSK. Dit seminar zal geheel in het teken staan van ErP en GreenTech.

ErP 2015

Dit jaar organiseert ebm-papst Benelux voor het eerst een seminar tijdens de VSK. Dit seminar zal geheel in het teken staan van ErP en GreenTech. Het thema van het seminar is dan ook:

“How to manage ErP with Greentech”.

Getting ready for the future

Tijdens dit seminar halen wij alle onduidelijkheden weg betreffende ErP 2013/2015 en willen we aan u laten zien hoe ErP 2013/2015, EC-techniek en onze GreenTech filosofie onlosmakelijk met elkaar zijn verbonden.

Het seminar wordt geïntroduceerd door dhr. A. van Nistelrooij (directeur ebm-papst Benelux). De andere sprekers die u tijdens dit seminar te woord zullen staan zijn Dhr. U. Sigloch (Market Manager Clima & Luftungstechnik bij ebm-papst Mulfingen ) en Dhr. F. Windt (GreenTech EC specialist en is verantwoordelijk voor alle GreenTech EC-ventilatoren van ebm-papst Benelux)

Kortom, via deze weg nodigen wij u uit voor een interessante en leerzame ochtend!

Waar: Media Plaza, Jaarbeurs Utrecht / Zaal: Round Control
Wanneer: U kunt het seminar op 8 of 9 februari bijwonen
Aanvang: 10.30 uur
Duur: +/- 1,5 uur
Kosten: Geen

U kunt uzelf inschrijven voor het seminar via het inschrijfformulier op onze website of door een e-mail met uw gegevens en uw voorkeur voor een van de twee dagen te versturen naar: yvon.van.beuningen@nl.ebmpapst.com. Wacht niet te lang met uw aanmelding, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar!

Voor meer informatie of vragen, kunt u contact opnemen met Yvon van Beuningen (marketing and communication) via bovenstaand e-mail adres of via 0492 50 29 61.

Yvon van Beuningen
Marketing & Communication
Phone: 0492 50 29 61
E-Mail: yvon.van.beuningen@nl.ebmpapst.com
Internet: www.ebmpapst.nl